استفاده از فوم سرد مبلمان برای سوخت قطار های سریع السیر ژاپن

برخلاف سایر فوم‌ها که با افزایش سن نرم‌تر می‌شوند، فوم سرد مبلمان و لاتکس لاستیکی است و فقط سفت‌تر و سخت‌تر می‌شود. هنگامی که فوم لاتکس خراب می شود و جامدتر می شود، ممکن است ترک بخورد و بشکند.

از آنجایی که فوم لاتکس گران است، به اندازه سایر گزینه ها مورد استفاده قرار نمی گیرند. آنها همچنین به قدری دوام می آورند که فوم در اکثر موارد بیشتر از پارچه خود باقی می ماند. این ماده همچنین سنگین است و به راحتی مانند سایر گزینه های فوم قابل مانور نیست.

فوم پایه پلی اورتان (PU).
فوم پلی اورتان محبوب ترین مورد استفاده در صنعت مبلمان است. این به این دلیل است که مقرون به صرفه است و با کوسن های مبل به خوبی کار می کند. PU در اشکال و چگالی های مختلف وجود دارد.

فوم PU برای کوسن مبل

فوم PU درجه تجاری با چگالی 1.2 پوند بر فوت مکعب عرضه می شود و به اندازه فوم با چگالی بالا یا با چگالی متوسط دوام نمی آورد.

هنگامی که بالشتک های فوم PU خراب می شوند و مناطق سینک را ایجاد می کنند، به شکل اولیه خود بر نمی گردند. کاناپه های PU ارزان هستند و شما می توانید بهترین ها را با کمتر از 1000 دلار تهیه کنید. این فوم برای استفاده در مبلمان نمایشگر ایده آل است. با این حال، این ممکن است طول عمر آن را افزایش دهد زیرا مبلمان اغلب استفاده نمی شود.

فوم لوکس
بالشتک های فوم لوکس 2.2 پوند بر فوت مکعب هستند و اگر چیزی محکم تر می خواهید ایده آل هستند. این فوم ماندگاری طولانی و شناوری دارد و اگر مبل راحتی دوست دارید آن را به انتخابی فوق العاده جذاب تبدیل می کند. متأسفانه بالشتک های فوم لوکس فقط در سفتی متوسط موجود هستند.

فوم لوکس به دلیل ماهیت باکیفیت خود معمولاً در ساخت کوسن های مبلمان لوکس استفاده می شود. با این حال، به دلیل استحکام آن، لوکس هنگام ساخت بهترین کاناپه برای کمردرد نیز ایده آل است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.