با سرکه انگور صنعتی شیشه خانه را براق کنید

از آنجایی که تمام فواید سرکه را می توان به راحتی از طریق یک رژیم غذایی و سبک زندگی سالم به دست آورد، دلیلی برای مصرف سرکه و افزایش خطر ابتلا به سرطان، هضم ضعیف، اختلال در عملکرد غدد فوق کلیوی، کبد و کلیه ها و سایر موارد وجود ندارد. مشکلات مرتبط با گنجاندن سرکه در رژیم غذایی

آیا سرکه انگور صنعتی به کاهش وزن کمک می کند؟
به معنای واقعی کلمه صدها “برنامه لاغر شدن سریع” در بازار وجود دارد که وعده کاهش وزن چشمگیر در مدت زمان کوتاه را می دهد.

یک فرد معمولی که می خواهد یک رژیم غذایی جدید را امتحان کند با کمبود گزینه ها مواجه نخواهد شد.

در فرهنگی که به “راه حل سریع” جذب می شود، جایگزینی غذای سالم با “رژیم های غذایی معجزه آسا” یا “غذاهای کاهش وزن ویژه” که نوید نتایج بی دردسر را می دهند می تواند فریبنده باشد. گاهی اوقات ممکن است وسوسه شویم که فکر کنیم روش ساده‌تری برای کاهش وزن نسبت به سبک زندگی سالم وجود دارد.

با این حال، نشان داده شده است که اکثر رژیم های غذایی مد روز نه تنها ناسالم، بلکه گاهی اوقات خطرناک نیز هستند. و در حالی که برخی از برنامه های غذایی ممکن است به شما در کاهش چند پوند در ابتدا کمک کند، اما آمار نشان می دهد که بیشتر آنها در دراز مدت باعث افزایش وزن می شوند.

رژیم سرکه سیب نمونه ای از یک رژیم غذایی مد روز است. با وجود هیاهو، به سادگی هیچ مدرکی برای حمایت از هر یک از این ادعاها وجود ندارد. برعکس، شواهد فراوانی وجود دارد که نقش منفی سرکه را در سلامت نشان می‌دهد.

پیروی از یک رژیم غذایی سالم و گیاهی با غذای کامل نه تنها یک روش بی خطر برای کاهش وزن، بلکه یک روش سالم و طولانی مدت نیز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.