با مصرف گردو گلخانه ای به بیماری های قلبی مبتلا نشوید

گردو حاوی آنتی بادی هایی است که گلبول های سفید خون را برای تولید هیستامین در بدن تحریک می کند.

هیستامین ها واکنش های آلرژیک را تحریک می کنند و باعث تهوع، اسهال و درد معده می شوند، هر فردی که باردار است و مشکوک به آلرژی به آجیل و خشکبار است باید از مصرف آن خودداری کند.

خوردن گردو گلخانه ای به کاهش فشار خون بالا کمک می کند و به ویژه به کسانی که از بیماری های قلبی عروقی رنج می برند کمک می کند و سلامت قلب را بهبود می بخشد.

البته این زمانی اتفاق می افتد که رژیم غذایی کم چرب و به ویژه سالم باشد، این نتیجه توسط یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه پنسیلوانیا به دست آمد.

در واقع، گردو سرشار از آلفا لینولنیک اسید (ALA) است که فواید بسیار زیادی بر فشار خون دارد.

مطالعه انجام شده توسط دانشگاه ایالات متحده می خواست نشان دهد که آیا رژیم غذایی حاوی این “ALA” می تواند شرایط قلبی را بهبود بخشد و آیا پلی فنول ها، یکی دیگر از اجزای آجیل، می توانند فشار خون را تنظیم کنند، که با موفقیت اتفاق افتاد.

اسپند منشأ تگزاسی دارد و همچنین به دلیل خواص درمانی بارز خود شناخته شده است، در واقع، آنها سرشار از چربی با خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی هستند.

خوردن آجیل اسپند به معنای مراقبت از بدن، دور نگه داشتن بیماری هایی مانند دیابت، تصلب شرایین، بیماری های صفراوی و همچنین محافظت از سلامت مغز است.

ویتامین E موجود در آنها خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و فشار خون را به ویژه در افرادی که اضافه وزن دارند کاهش می دهد.

کسانی که نیاز به کاهش وزن دارند می توانند این آجیل را مصرف کنند که فیبر خوبی دارد و در عین حال احساس سیری را افزایش می دهد و باعث کاهش مصرف غذا در طول روز می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.