تاثیر مستقیم قیمت صابون گوگرد ۹ درصد بر روی افزایش دلار

وقتی نوبت به تمیز شدن می رسد، گزینه های زیادی وجود دارد. فقط یک قدم زدن در راهروی لوازم آرایش در سوپرمارکت کافی است تا احساس خستگی کنید.

بر اساس گزارش اخیری که به بررسی بازار جهانی محصولات حمام و دوش می پردازد، این صنعت در سال 2019 به ارزش 41.33 میلیارد دلار ارزش داشت و هیچ نشانه ای از کند شدن آن دیده نمی شود. پیش بینی می شود تا پایان سال 2027 به 59.72 میلیارد دلار برسد.

بسیاری از ما این فرآیند پیچیده تصمیم گیری در مورد محصول در زمان دوش گرفتن را به سادگی با ریختن هر چیزی که در حال فروش است در سبد خرید خود آسان می کنیم. 

با این حال، دلیل خوبی وجود دارد که نشان می دهد ما باید تحقیقات خود را انجام دهیم و یک محصول حمام را انتخاب کنیم که برای ما و پوست ما مناسب است، نه صرفاً ارزان ترین ژل دوش همیشه ایده خوبی نیست.

درعوض، انتخاب بهترین شوینده بدن برای مردان که مکمل سبک زندگی ما باشد، می‌تواند به پوست ما، یکی از مهم‌ترین اندام‌های ما، هر آنچه را که برای صاف و زیبا به نظر رسیدن نیاز دارد، بدهد.

اما شستشوی بدن چه تفاوتی با ژل دوش یا صابون گوگرد ۹ درصد؟ و چرا برتر است؟ ما همه اینها را در این راهنمای شستشوی بدن مردان پوشش خواهیم داد. ما امیدواریم که شما آماده باشید تا به خودتان اجازه پرواز دهید!

صابون مایع بدن دقیقاً چیست؟

خوب، پس ممکن است فکر کنید “چرا این مقاله فرض می کند که من آنقدر احمق هستم که نمی دانم شستشوی بدن چیست؟” خوب، ما این کار را نمی کنیم، اما بسیار رایج است که مردم با آن و آنچه در بازار وجود دارد قاطی شوند. 

بهترین راه برای تعریف صابون مایع، مقایسه آن با همتای خود: ژل دوش است.

بله، بسیاری از مردم نمی دانند که این دو محصول کاملاً متفاوت هستند. در حالی که هر دو پاک کننده های مایع برای استفاده در بدن هستند، تمایز به بافت برمی گردد. 

ژل های دوش قوام نازک و ژل مانندی دارند و عموما معطر تر هستند، در حالی که شستشوی بدن کمتر بر روی بوی خوب تمرکز می کند و فرمول غلیظ تری را ارائه می دهد که معمولاً شامل مواد گران قیمت تری مانند روغن های ضروری که مرطوب کننده تر هستند و مرطوب کننده ها هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.