درمان هپاتیت با مصرف پسته

یکی از انواع بیماریها که تعداد زیادی مبتلا به آن می باشند هپاتیت می باشد با توجه به اینکه پسته سرشار از موا مغذی مفید برای بدن می باشد آیا تاثیری بر درمان هپاتیت دارد برای بررسی این موضوع با آراد برندینگ همراه شوید.

پسته خام شاه پسند دامغان  یکی از مهم ترین محصولات باغی کشور است و ایران بزرگترین کشورتولید کننده ی پسته در دنیاست ایران قرن ها عمده ترین تولید کننده ی بی رقیب پسته جهان بود اما به تدریج کشور های دیگر در زمینه ی تولید و تجارت پسته به رقابت با ایران پرداختند.

پسته دارای پروتئین می باشد بنابراین باعث بوجود آمدن حالت سیری در انسان شده و این امر کاهش وزن را به دنبال دارد و فیبر موجود در آن باعث جلوگیری از یبوست و سرطان روده می شود به همین دلیل با وجود اینکه قیمت خرید پسته خام زیاد می باشد دارای طرفداران زیادی می باشد.

ایران یکی از بزرگ ‌ترین صادرکنندگان مهم  پسته در جهان به حساب می‌آید و بهترین نوع پسته جهان در کشور ایران وجود دارد. پسته با پوست ۱۴۰۱ نه تنها در ۲‌ نوع خام و بو داده از جمله اجزای مهم آجیل‌های شور و شیرین است، بلکه نوع تازه و تر پسته نیز که در اواخر تابستان و اوایل پاییز به بازار می‌آید طرفداران بسیاری دارد.

در بازارهای بین المللی فروش پسته ایرانی بسیار بالا بوده و کشورهای زیادی به علت بالا بودن کیفیت و قیمت مناسب آن متقاضی خرید این محصول از ایران می باشند

بزرگترین سایت های اینترنتی اقدام به فروش عمده پسته تازه با کیفیت و مرغوب برای صادرات می کنند این پسته ها به طور طبیعی رشد کرده و بصورت کاملا بهداشتی بسته بندی شده اند

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.