ساخت شیشه سکوریت با خاکهای متفاوت و حقایق عجیب آن

در بسیاری از کشورهای جهان، دولت استفاده از شیشه سکوریترا در ساختمان های مرتفع اجباری کرده است، زیرا آنها می توانند فشار هوا را تحمل کنند و وزن سبکی دارند.

این شیشه ترجیحاً در مناطقی نصب می شود که باد شدید، برف و بارهای حرارتی را تجربه می کنند. شیشه های آنیل شده معمولی در چنین مناطق فشاری تسلیم می شوند.

به دلیل استحکام سازه ای در کاربردهای معماری مانند درهای شیشه ای، دیوارهای جداکننده و پنجره های کناری ساختمان ها کاربرد دارد.

در فضاهای اداری، شیشه های مقاوم می تواند محیط را در هنگام استفاده در درب های شیشه ای، میز و پارتیشن ها بهبود بخشد.

شیشه سکوریت نیز کم تعمیر و نگهداری است و با استفاده از شیشه پاک کن با کیفیت بالا و پارچه تمیز و مرطوب به راحتی تمیز می شود.

علاوه بر این، استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای، توهم فضای کاری جادارتر را ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که منطقه از آنچه هست مهم‌تر به نظر برسد.

رومیزی ها و قفسه های ساخته شده از شیشه سفت شده به شما کمک می کند وسایل خود را بدون نگرانی از وزن نگهداری کنید. فقط به اینجا ختم نمی شود.

شیشه های سخت شده نیز به طور موثر در دستشویی ها، سایبان ها و حتی صفحه نمایش موبایل شما استفاده می شود!

اکنون که در مورد طیف گسترده ای از عملکردهای ذاتی شیشه های سخت صحبت کردیم، اجازه دهید کمی عمیق تر به این بپردازیم که چگونه می تواند حتی جذابیت بصری منطقه کار شما را افزایش دهد.

در مرحله اول، بسته به جایی که قرار است نصب شود ، می توانید از شیشه های مقاوم با قاب یا بدون فریم استفاده کنید.

به عنوان مثال می توانید از شیشه های قاب دار برای دیوارهای اتاق کنفرانس یا هیئت مدیره و از شیشه های بدون قاب برای درب ورودی کابین استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.