فروش ساعت گوچی زنانه به مناسبت روز زن با تخفیف ویژه

مجموعه ای ثابت از ساعت های فنی بهبود یافته با ویژگی های خاص در طول جنگ جهانی دوم منتشر شد.

برای مثال اوریس ساعتی با تاج بزرگ برای نیروی هوایی ارتش آمریکا ساخت. سربازانی که در ارتفاع 30000 فوتی پرواز می کنند می توانند منطقه زمانی ساعت را بدون درآوردن دستکش های چرمی ضخیم خود تنظیم کنند.

برای سفارش و خرید ساعت گوچی زنانه با همکاران ما در واحد فروش در ارتباط باشید. مجموعه ما این کالا را با ضمانت ارائه می کند. 

در سال 1940، پانرای ساعت غواصی رادیومیر را منتشر کرد که با مواد فلورسنت پوشیده شده بود و به درخواست نیروی دریایی ایتالیا ساخته شد. قاب و بند از فولادی با همان جرم ساخته شده اند تا دوام عالی زیر آب را تضمین کنند.

در سال 1942، Breitling ساعتی به نام Chronomat را توسعه داد، ساعتی مجهز به قانون اسلاید دایره‌ای برای محاسبه سرعت متوسط، مصرف سوخت و غیره. ساعت‌هایی با مقاومت عالی در برابر آب، سفتی هوا و سایر عملکردهای راحت برای استفاده در فشارهای شدید تولید شدند. در طول پرواز و زیر آب

ساخت ساعت های مچی پس از جنگ
بلافاصله پس از جنگ، در سال 1945، رولکس “DateJust” را منتشر کرد، ویژگی که به طور خودکار تاریخ را هر شب در ساعت 0 صبح تغییر می داد. در سال 1953، این شرکت ساعت غواصی “Submariner” را با قاب چرخشی حرفه ای و مقاومت در برابر آب تا عمق 100 متری معرفی کرد.

پس از جنگ، شرکت‌های مختلف مجموعه‌ای از ویژگی‌های راحت و کاربردی ساعت‌های مچی را برای استفاده روزمره توسعه و عرضه کردند. ساعت مچی به بخشی از زندگی روزمره برای همه تبدیل شد.
در طول جنگ جهانی دوم، ساعت‌های مچی با عملکرد گسترده، پیشرفت زیادی کرده بودند.

پس از پایان جنگ، ساعت‌سازان مجموعه‌ای از ساعت‌های مچی جدید را برای استفاده حرفه‌ای و غیررسمی تولید کردند، مانند ساعت‌های ورزشی مد روز، کرنوگراف‌ها برای ورزش‌های موتوری، ساعت‌های غواصی برای ورزش‌های دریایی، و ساعت‌های لباس نازک یا مستطیلی برای پوشیدن رسمی.

همانطور که دیدیم، ساعت‌های مچی از سر ناچاری ساخته شدند: سربازان در میدان نبرد به آن‌ها نیاز داشتند تا راحت‌تر و راحت‌تر زمان را بررسی کنند. ساعت‌ها در طول جنگ به تکامل خود ادامه دادند و در برابر عناصری مانند گرد و غبار، آب یا فشار ماندگاری پیدا کردند و عملکردهای عملی اولیه مانند خودپیچ شدن، نمایش تاریخ، فلورسانس، کرنوگراف و غیره را به دست آوردند. ابزار ضروری برای استفاده روزمره و به عنوان یک لوازم جانبی بهبود وضعیت.

ساعت‌هایی با ارزش‌های افزوده بالاتر مانند دقت بالا، مقاومت در برابر آب برای غواصی، عملکردهای کرونوگراف چند منظوره، تقویم‌های پیچیده و غیره و تزئینات جواهر مانند، بعدها، عمدتاً پس از دهه 1960 عرضه شدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.