کشتی گیری با خوردن نوعی پسته تست دوپینگش مثبت اعلام شد!

کشتی گیری به طرز عجیبی و باور نکردنی با خوردن پسته قبل شروع مسابقاتش تست دوپینگش مثبت شد و از حضور در مسابقه محروم ماند، امروزه پسته فندوقی شور مصرف پسته به دلیل طعم دلپذیری که دارد بسیار طرفدار دارد و با قیمتی مناسب در فروشگاه های سراسر کشور قابل تهیه می باشد.

پسته خام شاه پسند دامغان  یکی از مهم ترین محصولات باغی کشور است و ایران بزرگترین کشورتولید کننده ی پسته در دنیاست ایران قرن ها عمده ترین تولید کننده ی بی رقیب پسته جهان بود اما به تدریج کشور های دیگر در زمینه ی تولید و تجارت پسته به رقابت با ایران پرداختند.

قابل ذکر است تولید کنندگان با بسته های مختلفی این محصول را روانه بازار می کنند و قیمت پسته خام با نرخ مناسبی قابل خریداری می باشد.

همانطور که می دانید خرید پسته کوهی بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است پسته به دلیل خواص فراوانی که دارد پزشکان مصرف آن را توصیه می کنند و برای بدن بسیار مفید می باشد.

ایران یکی از بزرگ ‌ترین صادرکنندگان مهم  پسته در جهان به حساب می‌آید و بهترین نوع پسته جهان در کشور ایران وجود دارد. پسته با پوست ۱۴۰۱ نه تنها در ۲‌ نوع خام و بو داده از جمله اجزای مهم آجیل‌های شور و شیرین است، بلکه نوع تازه و تر پسته نیز که در اواخر تابستان و اوایل پاییز به بازار می‌آید طرفداران بسیاری دارد.

در حال حاضر قیمت پسته ایران با توجه به مدل و بسته بندی محصول متفاوت می باشد سعی کنید پسته را در وعده های روزانه خود به دلیل خاصیت و ویتامینی که دارد داشته باشید این محصول از سوغاتی های شهر کرمان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.