کیفیت کفش ایمنی فرزین تحت تاثیر افزایش قیمت دلار

برخورد یا ضربات دومین عامل حوادث کار است که مستلزم مرخصی استعلاجی کارگران است. از این نظر، داشتن کفش ایمنی خوب برای جلوگیری از خطرات مرتبط با سقوط یا سفر بسیار مهم است.

در محیط کار، عجله یا ناپایداری زمین (هم در مورد روسازی ناهموار و هم در مورد کف مرطوب صحبت می کنیم) منشاء عوارض متعدد در همه انواع بخش ها است.

بنابراین باید توجه ویژه ای به انتخاب کفش ایمنی فرزین داشت. ویژگی های اصلی کفش ایمنی خوب چیست؟ به چه قسمت هایی تقسیم می شود؟ چه عناصری این چکمه ها را خاص می کند؟

ویژگی های کفش ایمنی خوب کفش
ایمنی بخشی از PPE است و بنابراین، ساخت آن از یک سری مقررات اجباری پیروی می کند تا محصول ایمنی لازم را تضمین کند. عناصر اصلی ایمنی هر کفش یا چکمه کاری به شرح زیر است:

1. همه کفش های ایمنی باید دارای کفی ضد لغزش باشند
همانطور که در بالا گفتیم، سقوط یکی از حوادثی است که بیشترین اتفاق را در محل کار می اندازد. به همین دلیل، کفش باید حداکثر پشتیبانی از زمین را تضمین کند و در نتیجه از لغزش احتمالی جلوگیری کند.

این امر به ویژه در صورتی مهم است که شرایط زمینی که در آن حرکت می کنیم خطرناک، نامنظم یا لغزنده باشد. زیره ضد لغزش نیز برای گرفتگی های بهداشتی بسیار مهم است.

به عنوان یک ارزش افزوده، کفش ایمنی با ویژگی های عایق برای محافظت از کارگر در برابر خطرات الکتریکی و شیمیایی وجود دارد.

2. چکمه های ایمنی در برابر آب مقاومت
دارند هنگام کار در خارج از منزل و داخل ساختمان، این امکان وجود دارد که در نقطه ای کفش با آب تماس پیدا کند. به همین دلیل یکی دیگر از ویژگی های ضروری کفش های ایمنی خوب این است که در برابر آب مقاوم هستند.

این چیزی است که هنگام انتخاب کفش باید در نظر گرفته شود زیرا همه آنها درجه ضد آب یکسانی ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.