12 تن پالتو چرم زنانه تبریز در گمرک منتظر خروج از کشور

یک کت چرمی زیبا یکی از ملزومات همیشگی در کمد لباس زنانه و مردانه است. آنقدر جهانی است که تقریباً با هر سبکی کاملاً مطابقت دارد.

هم در ست های تجاری، به عنوان مثال با یک دامن مدادی و یک پیراهن سفید کلاسیک، و هم در لباس های روزمره و غیررسمی با شلوار جین و تی شرت های ساده، عالی به نظر می رسد. نحوه تمیز کردن کت های چرمی را بررسی کنید!

چرم طبیعی یک ماده بسیار نجیب و ظریف است که نیاز به مراقبت ماهرانه و تمیز کردن منظم دارد. چه باید کرد تا کت چرمی مورد علاقه خود را تا حد امکان طولانی نگه دارید؟ و در نهایت … چگونه آن را به درستی تمیز کنیم تا از بین نرود؟

یک ژاکت چرمی با سابقه در پس زمینه

اولین کاپشن های چرمی کوتاه و کوچک با برگردان دوتایی و زیپ های مورب بودند. آنها دارای جیب های کاربردی، سردوش های روی شانه ها و آستین هایی بودند که با زیپ های فلزی بسته می شدند.

زیپ به طور موثری در برابر سرما به ویژه هنگام سوار شدن به موتور سیکلت محافظت می کند و چرم ضخیم از موتورسوار در برابر سرما و ساییدگی در هنگام سقوط محافظت می کند.

نام اصلی ژاکت Ramones… Perfecto است، که اشاره مستقیمی به برند سیگار برگ مورد علاقه ایروینگ شات – خالق اولین کت چرم نمادین بود.

در دهه 1950، به لطف ستارگانی مانند مارلون براندو، جیمز دین یا الویس پریسلی، کت رامونز به بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ پاپ آن زمان و یکی از اقلام کمد لباسی تبدیل شد که هم مردان و هم زنان می خواستند در کمد لباس خود داشته باشند.

در اواخر دهه 1960، مد برای پالتو چرم زنانه تبریز به هیپی ها نیز رسید، که شروع به تزئین آنها با چاپ های اصلی، حاشیه ها و مهره ها کردند.

در دهه 1970 بود که کاپشن های چرمی به یکی از نمادهای صحنه پانک تبدیل شدند و به افتخار گروه The Ramones که اعضای آن با میل و رغبت مدل هایی با میخ می پوشیدند، شروع به لقب کت های Ramones کردند.

امروزه، کاپشن‌های چرمی (مثلاً در اینجا موجود است ) دیگر تنها با خرده فرهنگ‌ها مرتبط نیستند و زنان و مردان در سرتاسر جهان با میل و رغبت از آن‌ها نه تنها برای روزمره بلکه برای استایل رسمی استفاده می‌کنند – به عنوان مثال در دفتر، برای جلسات کاری مهم یا گردش‌های عصرانه شهر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.